7005 elektrický invalidný vozík

Elektrický invalidný vozík Eroute 7005 je najľahší zo všetkých, váži len 18 kg. Jeho skladacia konštrukcia a výkonné motory z neho robia univerzálnu a pohodlnú voľbu pre potreby mobility. Zažite ľahkú ovládateľnosť a pohodlie s invalidným vozíkom Eroute 7005.

€1 299 €1 180,91 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
7005 elektrický invalidný vozík
Experti vo svojom odboreNakupujete priamo od odborníkov, ktorí sa venujú odvetviu pomôcok na mobilitu.

Servis na celom SKServisný technik je vám k dispozícii! Stačí si dohodnúť prehliadku a my prídeme k vám domov.

Vyskúšajte výrobok pred kúpouVyužite naše služby a otestujte si skúter alebo invalidný vozík u vás doma ešte pred jeho kúpou.

Záruka 2 roky na všetky strojeGarantujeme vám dvojročnú záruku, aby ste sa pri kúpe cítili bezpečne.

Podrobný popis

Predstavujeme Eroute 7005, náš doteraz najľahší elektrický invalidný vozík. Zažite mobilitu bez námahy vďaka jeho kompaktnému dizajnu a pôsobivým funkciám. Tento invalidný vozík, vybavený bezkefkovým motorom, lítiovou batériou a intuitívnym ovládaním, ponúka plynulú a pohodlnú jazdu. S maximálnou nosnosťou 100 kg a dojazdom 15 až 20 km sa stane vaším dokonalým spoločníkom na cestách. Objavte slobodu a pohodlie s vozíkom Eroute 7005, za ktorým stojí náš záväzok kvality a spokojnosti zákazníkov.

Vlastnosti elektrického skladacieho invalidného vozíka Eroute 7005

  • Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu
  • Zmestí sa do batožinového priestoru malých áut
  • 360° joystickový ovládač sa nastavuje na používanie pravou alebo ľavou rukou
  • Inteligentné elektromagnetické brzdy určené na rýchle zastavenie
  • Kolesá majú ochranu proti prevráteniu
  • Nastaviteľné opierky rúk sa dajú zdvihnúť na jednoduché prenášanie
  • Zdvihnutie opierky rúk a nôh umožňuje bezpečný bočný presun na vozík
  • Môže sa používať v manuálnom alebo elektrickom režime

Elektrický invalidný vozík 7005 pre pohodlný pohyb a cestovanie

Elektrický invalidný vozík Eroute 7005, ktorý ponúka výnimočný komfort pre ľudí s pohybovými problémami. Jeho skladacia konštrukcia zabezpečuje jednoduché prenášanie a skladovanie v malých kufroch automobilov. Zažite pohodlný pohyb a pohodlné cestovanie vďaka praktickým vreckám, v ktorých budete mať na dosah potrebné veci. Sklopné opierky rúk a nôh umožňujú bezpečné bočné manévrovanie a zvyšujú vašu mobilitu a nezávislosť.

Vhodné príslušenstvo 

Bezpečný a výkonný elektrický skladací invalidný vozík Eroute 7005

Elektrický invalidný vozík poháňajú 2 výkonné elektromotory, ktoré sa používajú aj v rýchlovlakoch. Má 5 rýchlostných stupňov a ovláda sa stlačením tlačidiel + a -. Môžete jazdiť rýchlosťou6 km za hodinu, pomocou páky regulovať rýchlosť, ovládať vozík pravou alebo ľavou rukou a rýchlo zastaviť vďaka inteligentným elektromagnetickým brzdám. Kreslo je dostatočne výkonné, aby vydržalo celodenné používanie. Navyše môžete vždy prepnúť na manuálny režim. Nabije sa cez noc za 4 až 6 hodín.

Mobilita, pohodlie a bezpečnosť

Joystick umožňuje manévrovanie a bezpečnú manipuláciu v preplnených priestoroch a na stiesnených miestach. Zažite úľavu vďaka nastaviteľným, širokým a mäkkým ergonomickým opierkam rúk. Užívajte si pohodlie v akomkoľvek teréne vďaka širokému sedadlu z vysokoodolnej peny a predným a zadným tlmičom. Kombinácia menších 7-palcových predných pevných kolies a väčších 12-palcových zadných nafukovacích kolies spolu s polomerom otáčania 60 cm a pohodlným sklonom ≤13° zabezpečuje stabilitu aj pohodlnú jazdu.

Dodatočné parametre

Kategória: Invalidné vozíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg
Motor: 2x180W
Batérie: 10Ah / 24V Lithiová
Ovládanie: 360° Joystick
Max. nosnosť: 100 Kg
Doba nabíjania: 4-6 h
Rychlosť: 0-6 km/h
Rádius otáčania: 60 cm
Stúpanie: ≤13°
Max. dojazd: 15 - 20 km
Rozmery sedadla: 45 cm
Predné kolesá (plné): 7"
Zadné kolesá (plné): 12"
Rozmery (v rozloženom stave): 108 x 63 x 93 cm
Rozmery (zložené): 77 x 33 x 79 cm
Hmotnosť batérie: 2 kg

Eroute 7005

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

e_route_logo_vektor

Vitajte na stránkach našej značky produktov elektrickej mobility! Sme česká spoločnosť s vášňou pre poskytovanie kvalitných dopravných riešení pre starších ľudí a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Vďaka viac ako 16 rokom skúseností s nákupom a predajom sme si vybudovali povesť spoločnosti, ktorá poskytuje výnimočné produkty a služby našim zákazníkom.

Naše procesy

V našej spoločnosti sme presvedčení o dôležitosti montáže, úpravy a zostavovania našich výrobkov tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a odolnosti. Chápeme, že spoľahlivé, efektívne a bezpečné možnosti prepravy sú nevyhnutné pre zachovanie sebestačnosti a plnohodnotného a aktívneho životného štýlu, a preto sa snažíme ponúkať rad produktov, ktoré tieto potreby spĺňajú.

Naše produkty

Okrem elektrických skútrov a trojkoliek ponúkame aj elektrické invalidné vozíky, ktoré umožňujú väčšiu mobilitu a nezávislosť osobám s obmedzenou pohyblivosťou. Náš tím sa snaží pomôcť našim zákazníkom nájsť dokonalé riešenie pre ich potreby a vždy radi odpovieme na všetky otázky a poskytneme podporu počas celého procesu nákupu.

Návrh elektrický invalidní vozík_1

Náš tím

Sme hrdí na produkty, ktoré ponúkame, a na služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Náš tím tvoria energickí a oddaní ľudia, ktorí sa snažia poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie služby. Sme vďační za príležitosť slúžiť vám a poskytovať vám výrobky najvyššej kvality, ktoré zvýšia vašu mobilitu a nezávislosť. Ďakujeme, že ste zvážili našu značku.

Udržateľnosť

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť dôležitou hodnotou a snažíme sa ju začleniť do všetkých aspektov nášho podnikania. Sme si vedomí vplyvu našich výrobkov na životné prostredie a snažíme sa nájsť spôsoby, ako tento vplyv znížiť.

Jedným zo spôsobov, ako sa snažíme o udržateľnosť, je ponuka produktov elektrickej mobility ako alternatívy k tradičným dopravným prostriedkom. Naše elektrické kolobežky, trojkolky a invalidné vozíky produkujú nulové emisie a môžu pomôcť znížiť znečistenie ovzdušia a emisie skleníkových plynov.