5003 XL elektrický invalidný vozík

Objavte neobmedzený komfort s elektrickým invalidným vozíkom Eroute 5003. Polohovateľné operadlo, 52 cm sedadlo, 700 W a nosnosť 170 kg. Váš kľúč k cenovo dostupnej slobode!

štandardná cena: 1 699 € –11 % 1 499 € 1 362,73 € bez DPH
Dostupnosť: Na objednanie
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
5003 XL elektrický invalidný vozík
Skladací elektrický invalidný vozík Eroute 5003 XL s polohovaním operadla (1)
Novinka
1 699 € –11 %
Experti vo svojom odboreNakupujete priamo od odborníkov, ktorí sa venujú odvetviu pomôcok na mobilitu.

Servis na celom SKServisný technik je vám k dispozícii! Stačí si dohodnúť prehliadku a my prídeme k vám domov.

Vyskúšajte výrobok pred kúpouVyužite naše služby a otestujte si skúter alebo invalidný vozík u vás doma ešte pred jeho kúpou.

Záruka 2 roky na všetky strojeGarantujeme vám dvojročnú záruku, aby ste sa pri kúpe cítili bezpečne.

Podrobný popis

Spoznajte nový rozmer pohodlia a mobility s naším najnovším elektrickým invalidným vozíkom Eroute 5003, ktorý bol navrhnutý tak, aby zlepšil vaše zážitky z cestovania. Eroute 5003 sa môže pochváliť priestranným sedadlom so šírkou 52 cm, čo je výrazné zlepšenie oproti štandardnej šírke 44 cm, ktorá zabezpečuje priestrannejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Tento elektrický invalidný vozík, vybavený výkonnými motormi s výkonom 2 x 350 W, nosnosťou až 170 kg a nastaviteľným vysokým operadlom, ktoré sa dá sklopiť, mení spôsob vášho života.

Kľúčové vlastnosti modelu Eroute 5003

  • Širšie sedadlá: Vychutnajte si priestrannejšiu jazdu vďaka 52 cm širokému sedadlu pre maximálne pohodlie.
  • Výkonné motory: 2 x 350W motory zabezpečujú plynulý a robustný výkon.
  • Naklápacie operadlo: Vychutnajte si maximálne pohodlie vďaka naklápaciemu operadlu.
  • Kompaktný a prenosný: skladacia konštrukcia uľahčuje prepravu v menších autách.
  • Dlhá životnosť batérie: Poháňaný lítiovou batériou s kapacitou 20 Ah na dlhšie používanie.
  • Maximálna nosnosť: Vďaka robustnej konštrukcii unesie Eroute 5003 až 170 kg.

Elektrický vozík Eroute 5003 na pohodlný pohyb a cestovanie

Elektrický vozík 5003 je veľmi pohodlný mobilný vozík určený pre všetkých, ktorí majú problémy s pohybom, stabilitou alebo rovnováhou. Vďaka svojej skladacej konštrukcii je veľmi ľahko prenosný a zmestí sa do kufra malého auta. Je ideálny na pohodlný pohyb a cestovanie. Má aj niekoľko praktických vreciek, takže budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete.

Vhodné príslušenstvo 

Bezpečný a výkonný elektrický skladací invalidný vozík Eroute 5003 XL

Elektrický invalidný vozík poháňajú 2 výkonné elektromotory, ktoré sa používajú aj v rýchlovlakoch. Má 5 rýchlostných stupňov a ovláda sa stlačením tlačidiel + a -. Môžete jazdiť rýchlosťou6 km za hodinu, pomocou páky regulovať rýchlosť, ovládať vozík pravou alebo ľavou rukou a rýchlo zastaviť vďaka inteligentným elektromagnetickým brzdám. Kreslo je dostatočne výkonné, aby vydržalo celodenné používanie. Navyše môžete vždy prepnúť na manuálny režim. Nabije sa cez noc za 6 až 8 hodín.

Mobilita, pohodlie a bezpečnosť

Joystick vám umožnia bezpečný pohyb v dave a stiesnených priestoroch. Nastaviteľné, široké, mäkké a ergonomické podrúčky uľavia vašej chrbtici. Pohodlné široké sedadlo z vysokopevnostnej peny a predné a zadné tlmiče vám zabezpečia pohodlie v akomkoľvek teréne. Kombinácia menších predných plných kolies s priemerom 25 cm a väčších zadných nafukovacích kolies s priemerom 40 cm, polomer otáčania 60 cm a pohodlný sklon ≤13° zaručujú pohodlie a stabilitu počas jazdy.

Dodatočné parametre

Kategória: Invalidné vozíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 39 kg
Motor: 2x350W
Batérie: 20Ah / 24V Lithium
Ovládanie: 360° joystick
Maximálna nosnosť: 170 kg
Čas nabíjania: 6-8 h
Rýchlosť: 0-6 km/h
Polomer otáčania: 60 cm
Stúpanie: ≤13°
Maximálny rozsah: 20 - 25 km
Rozmery sedadla: 52 cm
Predné kolesá (plné): 25 cm
Zadné kolesá (nafukovacie): 40 cm
Hmotnosť batérie: 4 kg
Rozmery (rozložené): 122 x 75 x 110 cm
Rozmery (zložené): 75 x 75 x 30 cm
Výška opierky: 70 cm
Výška sedadla od zeme: 52 cm
Výška opierky nôh od zeme: 19 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 15.5.2024
Som spokojna

e_route_logo_vektor_1

Vitajte na stránkach našej značky produktov elektrickej mobility! Sme česká spoločnosť s vášňou pre poskytovanie kvalitných dopravných riešení pre starších ľudí a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Vďaka viac ako 16 rokom skúseností s nákupom a predajom sme si vybudovali povesť spoločnosti, ktorá poskytuje výnimočné produkty a služby našim zákazníkom.

Naše procesy

V našej spoločnosti sme presvedčení o dôležitosti montáže, úpravy a zostavovania našich výrobkov tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a odolnosti. Chápeme, že spoľahlivé, efektívne a bezpečné možnosti prepravy sú nevyhnutné pre zachovanie sebestačnosti a plnohodnotného a aktívneho životného štýlu, a preto sa snažíme ponúkať rad produktov, ktoré tieto potreby spĺňajú.

Naše produkty

Okrem elektrických skútrov a trojkoliek ponúkame aj elektrické invalidné vozíky, ktoré umožňujú väčšiu mobilitu a nezávislosť osobám s obmedzenou pohyblivosťou. Náš tím sa snaží pomôcť našim zákazníkom nájsť dokonalé riešenie pre ich potreby a vždy radi odpovieme na všetky otázky a poskytneme podporu počas celého procesu nákupu.

Návrh elektrický invalidní vozík_1

Náš tím

Sme hrdí na produkty, ktoré ponúkame, a na služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Náš tím tvoria energickí a oddaní ľudia, ktorí sa snažia poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie služby. Sme vďační za príležitosť slúžiť vám a poskytovať vám výrobky najvyššej kvality, ktoré zvýšia vašu mobilitu a nezávislosť. Ďakujeme, že ste zvážili našu značku.

Udržateľnosť

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť dôležitou hodnotou a snažíme sa ju začleniť do všetkých aspektov nášho podnikania. Sme si vedomí vplyvu našich výrobkov na životné prostredie a snažíme sa nájsť spôsoby, ako tento vplyv znížiť.

Jedným zo spôsobov, ako sa snažíme o udržateľnosť, je ponuka produktov elektrickej mobility ako alternatívy k tradičným dopravným prostriedkom. Naše elektrické kolobežky, trojkolky a invalidné vozíky produkujú nulové emisie a môžu pomôcť znížiť znečistenie ovzdušia a emisie skleníkových plynov.