6005 elektrický invalidný vozík

Elektrický invalidný vozík 6005 je inovatívny vďaka väčším predným nafukovacím kolesám a jednoduchému skladaniu. Buďte mobilní v každej situácii a užívajte si vysoký komfort s vozíkom Eroute 6005.

1 250 € 1 136,36 € bez DPH
Dostupnosť: Na požiadanie
Možnosti doručenia
6005 elektrický invalidný vozík
Experti vo svojom odboreNakupujete priamo od odborníkov, ktorí sa venujú odvetviu pomôcok na mobilitu.

Servis na celom SKServisný technik je vám k dispozícii! Stačí si dohodnúť prehliadku a my prídeme k vám domov.

Vyskúšajte výrobok pred kúpouVyužite naše služby a otestujte si skúter alebo invalidný vozík u vás doma ešte pred jeho kúpou.

Záruka 2 roky na všetky strojeGarantujeme vám dvojročnú záruku, aby ste sa pri kúpe cítili bezpečne.

Podrobný popis

Zažite nevídanú mobilitu a pohodlie s revolučným elektrickým invalidným vozíkom Eroute 6005. Tento špičkový invalidný vozík, navrhnutý na zlepšenie vášho každodenného života, sa môže pochváliť celým radom pokročilých funkcií a elegantným dizajnom. Na rozdiel od tradičných elektrických invalidných vozíkov Eroute 6005 vyniká väčšími prednými kolesami pre lepšiu stabilitu a ovládateľnosť.

Vlastnosti elektrického skladacieho invalidného vozíka Eroute 6005

  • Minimálna údržba
  • Uloženie v kufri malých áut
  • 360° ovládanie joystickom pre ľavákov aj pravákov
  • Inteligentné elektromagnetické brzdy
  • Väčší priemer predných kolies pre lepšiu stabilitu
  • Ochrana proti prevráteniu kolies
  • Sklopné opierky rúk
  • Možnosť používania v manuálnom alebo elektrickom režime

Eroute 6005 je inovatívny elektrický invalidný vozík, ktorý ponúka vysoký stupeň pohodlia a je vhodný pre každého, kto má problémy s pohyblivosťou, stabilitou alebo rovnováhou. Vďaka jeho skladaciemu dizajnu je mimoriadne kompaktný a ľahko sa zmestí do kufra malého auta. Jeho dizajn je prispôsobený na pohodlný pohyb a cestovanie. Vozík je vybavený aj praktickými vreckami, ktoré umožňujú mať všetky potrebné veci vždy po ruke. Vďaka možnosti zdvihnutia opierky rúk a nôh môžete na vozík bezpečne prejsť z boku, čo zabezpečí pohodlný bočný presun.

Vhodné príslušenstvo 

Bezpečný a výkonný elektrický skladací invalidný vozík Eroute 6003A

Elektrický invalidný vozík poháňajú 2 výkonné elektromotory, ktoré sa používajú aj v rýchlovlakoch. Má 5 rýchlostných stupňov a ovláda sa stlačením tlačidiel + a -. Môžete jazdiť rýchlosťou6 km za hodinu, pomocou páky regulovať rýchlosť, ovládať vozík pravou alebo ľavou rukou a rýchlo zastaviť vďaka inteligentným elektromagnetickým brzdám. Kreslo je dostatočne výkonné, aby vydržalo celodenné používanie. Navyše môžete vždy prepnúť na manuálny režim. Nabije sa cez noc za 6 až 8 hodín.

Mobilita, pohodlie a bezpečnosť

Joystickový ovládač zabezpečuje bezpečný pohyb v dave a stiesnených priestoroch. Nastaviteľné, široké, mäkké a ergonomické opierky rúk sú navrhnuté tak, aby poskytovali úľavu. Pohodlné a široké sedadlo z vysokopevnostnej peny a prítomnosť predných a zadných tlmičov nárazov zabezpečujú maximálne pohodlie v akomkoľvek teréne. Predné kolesá Eroute 6005 s priemerom 30 cm, ktoré sú nafukovacie, predstavujú významnú výhodu. Tieto kolesá zabezpečujú lepšie tlmenie nerovností terénu a poskytujú väčší komfort počas jazdy. Na druhej strane zadné kolesá s priemerom 20 cm sú pevné, čo zaručuje pevnosť a spoľahlivosť na rôznych povrchoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Invalidné vozíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30 kg
Motor: 2x250W
Batérie: 12Ah / 24V
Ovládanie: 360° Joystick
Max. nosnosť: 130 Kg
Doba nabíjania: 6-8 h
Rychlosť: 0-6 km/h
Rádius otáčania: 70 cm
Stúpanie: ≤13°
Max. dojazd: 20 - 25 km
Rozmery sedadla: 45 cm
Predné kolesá (nafukovacie): 30 cm
Zadné kolesá (plné): 20 cm
Rozmery (v rozloženom stave): 120 x 65 x 95 cm
Rozmery (zložené): 82 x 41.5 x 79.5 cm
Hmotnosť batérie: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

e_route_logo_vektor_1

Vitajte na stránkach našej značky produktov elektrickej mobility! Sme česká spoločnosť s vášňou pre poskytovanie kvalitných dopravných riešení pre starších ľudí a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Vďaka viac ako 16 rokom skúseností s nákupom a predajom sme si vybudovali povesť spoločnosti, ktorá poskytuje výnimočné produkty a služby našim zákazníkom.

Naše procesy

V našej spoločnosti sme presvedčení o dôležitosti montáže, úpravy a zostavovania našich výrobkov tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a odolnosti. Chápeme, že spoľahlivé, efektívne a bezpečné možnosti prepravy sú nevyhnutné pre zachovanie sebestačnosti a plnohodnotného a aktívneho životného štýlu, a preto sa snažíme ponúkať rad produktov, ktoré tieto potreby spĺňajú.

Naše produkty

Okrem elektrických skútrov a trojkoliek ponúkame aj elektrické invalidné vozíky, ktoré umožňujú väčšiu mobilitu a nezávislosť osobám s obmedzenou pohyblivosťou. Náš tím sa snaží pomôcť našim zákazníkom nájsť dokonalé riešenie pre ich potreby a vždy radi odpovieme na všetky otázky a poskytneme podporu počas celého procesu nákupu.

Návrh elektrický invalidní vozík_1

Náš tím

Sme hrdí na produkty, ktoré ponúkame, a na služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Náš tím tvoria energickí a oddaní ľudia, ktorí sa snažia poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie služby. Sme vďační za príležitosť slúžiť vám a poskytovať vám výrobky najvyššej kvality, ktoré zvýšia vašu mobilitu a nezávislosť. Ďakujeme, že ste zvážili našu značku.

Udržateľnosť

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť dôležitou hodnotou a snažíme sa ju začleniť do všetkých aspektov nášho podnikania. Sme si vedomí vplyvu našich výrobkov na životné prostredie a snažíme sa nájsť spôsoby, ako tento vplyv znížiť.

Jedným zo spôsobov, ako sa snažíme o udržateľnosť, je ponuka produktov elektrickej mobility ako alternatívy k tradičným dopravným prostriedkom. Naše elektrické kolobežky, trojkolky a invalidné vozíky produkujú nulové emisie a môžu pomôcť znížiť znečistenie ovzdušia a emisie skleníkových plynov.