FOLD 2 Golf Li-ion

Ľahký, kompaktný a výkonný elektrický golfový skúter Eroute Fold 2 Golf s lítiovou batériou sa zmestí do kufra auta, výťahu alebo bytu.

€1 574 €1 300,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia
FOLD 2 Golf Li-ion
front
Novinka
Servis na celom SK!Servisný technik je vám k dispozícii! Stačí si dohodnúť kontrolu a my prídeme k vám domov.

Vyskúšajte výrobok pred kúpouVyužite naše služby a pred kúpou si skúter vyskúšajte u vás doma.


Záruka 2 roky na všetky strojeGarantujeme vám dvojročnú záruku, aby ste sa pri kúpe cítili bezpečne.


Podrobný popis

Úplne nový FOLD 2 Golf Li-ion je malý a kompaktný elektrický skúter určený na golf, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom dá ľahko umiestniť do kufra auta alebo vyviezť výťahom. Vďaka svojej kompaktnosti sa pohodlne zmestí aj do vášho malého bytu. Tentoraz s kvalitným odpružením vpredu aj vzadu, terénnymi kolesami, vylepšeným a veľmi pohodlným sedadlom a lakťovými opierkami. Vďaka tomu vás nebude bolieť chrbát a užijete si pohodlnú jazdu. Tento elektrický skúter je ideálny pre tých, ktorí žijú v meste a namiesto verejnej dopravy sa radšej spoliehajú na vlastnú dopravu. Má dojazd až 30 km a nosnosť až 120 kg.

Vlastnosti elektrického skútra FOLD 2 Golf Li-ion

 • Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu
 • Zmestí sa do kufra malých áut, do výťahu aj do bytu
 • Ľahký, prenosný, výkonný, bezpečný a stabilný
 • Má pohodlné sedadlo a opierky rúk
 • Kvalitné odpruženie vpredu a vzadu
 • Na vedenie vozidla nie je potrebný vodičský preukaz ani registrácia
 • Žiadne emisie a žiadne znečistenie ovzdušia

Kompletne zmontovaný a pripravený na jazdu

Našim zákazníkom ponúkame len tie najlepšie služby. Elektrickú kolobežku FOLD 2 Golf Li-ion dodávame kompletne zmontovanú a pripravenú na okamžité použitie. Okrem toho poskytujeme záručný a pozáručný servis a pravidelné prehliadky v našom servisnom stredisku. Môžete si vybrať z niekoľkých farebných možností. K dispozícii je modrá, červená a biela farba. Po každej jazde stačí ľahký elektrický skúter nabiť a je opäť pripravený na ďalšiu jazdu. Takže môžete kedykoľvek vyraziť na cestu rýchlosťou až 18 km za hodinu. 

Príslušenstvo

 • Predný kôš
 • Zadný držiak golfového vaku
 • Predné svetlo
 • Informačný panel
 • Pohodlné sedadlo
 • Terénne kolesá
 • Podrúčky
 • Nabíjačka
 • Batéria

Nie je potrebný vodičský preukaz a žiadne emisie

Malý, kompaktný a výkonný skúter, ktorý sa zmestí do auta, výťahu alebo bytu, s veľkým dojazdom až 30 km a kvalitnými brzdami, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Jeho veľkou výhodou je, že na jeho vedenie nepotrebujete vodičský preukaz ani registráciu. Elektrický skúter neprodukuje žiadne emisie a neznečisťuje ovzdušie. Vďaka tomu je elektrický skúter lacný a ekologický dopravný prostriedok. Môžete ho používať na cesty po okolí, do práce alebo do školy, na nákupy a na vybavovanie záležitostí. Vysokokvalitná lítiová batéria vydrží pri správnom zaobchádzaní 5 až 6 rokov. Skúter obsahuje predný kôš, predné svetlo, informačný panel, pohodlné sedadlo, opierky rúk, nabíjačku a batériu.

Kompaktné, stabilné, pohodlné, bezpečné a výkonné

Elektrický skladací skúter sa veľmi ľahko skladá a rozkladá. Nabite ho za 4 až 6 hodín a môžete opäť vyraziť. Kombinácia menších zadných a väčších predných kolies zaručuje vysoký komfort, pohodlnú jazdu a bezpečnú stabilitu pri jazde. Úplne nový skladací elektrický skúter Eroute Fold 2 Golf možno používať ako zdravotnícke zariadenie. Pozorne si prečítajte príbalový leták a návod na použitie a poraďte sa so svojím lekárom o vhodnom používaní tohto skladacieho invalidného vozíka.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie elektrické skútre a vozítka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 39 kg
Max. výkon: 500W (2 x 250W)
Typ batérie: Lítium
Veľkosť batérie: 15 Ah / 36 V
Max. rychlosť: 18 km/h
Max. dojazd: 25 -40 km
Doba nabíjania: 4 - 6 h
Nosnosť: 120 kg
Rozmery (DxŠxV): 1090x580x850mm
Rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 650x450x750mm
Max. stúpanie: až 16°
Typ brzdy: bubon
Velikost kol: 3.5-6/200 x 90 FATT
Kategória: Skladacie elektrické skútre a vozítka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 39 kg
Max. výkon: 500W (2 x 250W)
Typ batérie: Lítium
Veľkosť batérie: 15 Ah / 36 V
Max. rychlosť: 18 km/h
Max. dojazd: 25 -40 km
Doba nabíjania: 4 - 6 h
Nosnosť: 120 kg
Rozmery (DxŠxV): 1090x580x850mm
Rozmery v zloženom stave (DxŠxV): 650x450x750mm
Max. stúpanie: až 16°
Typ brzdy: bubon
Velikost kol: 3.5-6/200 x 90 FATT

Vitajte na stránkach našej značky produktov elektrickej mobility! Sme česká spoločnosť s vášňou pre poskytovanie kvalitných dopravných riešení pre starších ľudí a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Vďaka viac ako 16 rokom skúseností s nákupom a predajom elektrických skútrov, trojkoliek a invalidných vozíkov sme si vybudovali povesť spoločnosti, ktorá poskytuje výnimočné produkty a služby našim zákazníkom.

Naše procesy

V našej spoločnosti sme presvedčení o dôležitosti montáže, úpravy a zostavovania našich výrobkov tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a odolnosti. Chápeme, že spoľahlivé, efektívne a bezpečné možnosti prepravy sú nevyhnutné pre zachovanie sebestačnosti a plnohodnotného a aktívneho životného štýlu, a preto sa snažíme ponúkať rad produktov, ktoré tieto potreby spĺňajú.

Naše produkty

Okrem elektrických skútrov a trojkoliek ponúkame aj elektrické invalidné vozíky, ktoré umožňujú väčšiu mobilitu a nezávislosť osobám s obmedzenou pohyblivosťou. Náš tím sa snaží pomôcť našim zákazníkom nájsť dokonalé riešenie pre ich potreby a vždy radi odpovieme na všetky otázky a poskytneme podporu počas celého procesu nákupu.

Náš tím

Sme hrdí na produkty, ktoré ponúkame, a na služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Náš tím tvoria energickí a oddaní ľudia, ktorí sa snažia poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie služby. Sme vďační za príležitosť slúžiť vám a poskytovať vám výrobky najvyššej kvality, ktoré zvýšia vašu mobilitu a nezávislosť. Ďakujeme, že ste zvážili našu značku.

Udržateľnosť

Udržateľnosť je pre našu spoločnosť dôležitou hodnotou a snažíme sa ju začleniť do všetkých aspektov nášho podnikania. Sme si vedomí vplyvu našich výrobkov na životné prostredie a snažíme sa nájsť spôsoby, ako tento vplyv znížiť.

Jedným zo spôsobov, ako sa snažíme o udržateľnosť, je ponuka produktov elektrickej mobility ako alternatívy k tradičným dopravným prostriedkom. Naše elektrické kolobežky, trojkolky a invalidné vozíky produkujú nulové emisie a môžu pomôcť znížiť znečistenie ovzdušia a emisie skleníkových plynov.

Okrem environmentálnych výhod sú produkty elektrickej mobility aj nákladovo efektívnejšie a účinnejšie ako ich náprotivky so spaľovacím motorom. Vyžadujú si menej údržby a môžu používateľom ušetriť peniaze za palivo.

Pri výrobe a montáži našich výrobkov sa tiež zaväzujeme používať udržateľné materiály a postupy. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a vo svojej činnosti uprednostňujú udržateľnosť.

Veríme, že udržateľnosť je trvalá cesta a neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšiť a znížiť náš vplyv na životné prostredie. Zaviazali sme sa byť zodpovednou a ekologickou spoločnosťou.