Eroute na konferencii o ortopedickej protetike

Dňa 19. mája 2024 sa naša značka Eroute hrdo zúčastnila konferencie o ortopedickej protetike, ktorá sa konala v Prahe. Na tomto prestížnom podujatí sa stretli poprední odborníci, aby diskutovali o najnovších pokrokoch a trendoch v oblasti ortopedickej protetiky. Bolo nám cťou byť súčasťou tohto významného stretnutia, na ktorom sme počas nedeľného workshopu predstavili naše špičkové inovácie v oblasti elektrických vozíkov a chodítok.

Predstavenie revolučných inovácií

Na workshope spoločnosť Eroute predstavila rad nových elektrických invalidných vozíkov a chodítok navrhnutých na zlepšenie mobility a kvality života našich používateľov. Naše najnovšie modely sú vybavené pokročilými pohonnými systémami, ktoré ponúkajú dlhšiu výdrž batérie a lepší výkon. Okrem toho sme predstavili chodítka vybavené inovatívnymi bezpečnostnými prvkami, ako sú automatické brzdy, ktoré sa aktivujú, aby zabránili pádom.

Spolupráca s odborníkmi z odvetvia

Konferencia nám poskytla vynikajúcu príležitosť nadviazať kontakty so špičkovými odborníkmi v oblasti ortopedickej protetiky. Mohli sme diskutovať o súčasných výzvach, ktorým čelia ľudia s pohybovým obmedzením, a preskúmať možné riešenia. Spätná väzba a poznatky, ktoré sme získali, boli neoceniteľné a pomôžu nám naďalej zdokonaľovať a zlepšovať naše výrobky, aby lepšie spĺňali potreby našich zákazníkov.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás na konferencii podporili, a tešíme sa na ďalšiu príležitosť predstaviť, ako spoločnosť Eroute stanovuje nové štandardy v oblasti elektrických invalidných vozíkov a chodítok. Navštívte náš e-shop a dozviete sa viac o našich výrobkoch a pripravovaných inováciách.

Ďakujeme, že ste súčasťou našej cesty k lepšej mobilite a vyššej kvalite života.