Invalidný vozík Eroute zažiaril v predstavení Nedotknuteľní v kladenskom divadle!

V Eroute sme hrdí na to, že sme súčasťou pozoruhodnej spolupráce, ktorá prináša mobilitu a inkluzívnosť do popredia kultúrnych zážitkov. Od októbra je náš elektrický invalidný vozík Eroute 7001R ústrednou postavou inscenácie "Nedotknuteľní" v kladenskom divadle, dojemného príbehu, ktorý skúma nečakané puto medzi dvoma jednotlivcami z rôznych spoločenských vrstiev.

"Nedotknuteľní" rozprávajú skutočný príbeh Filippa Pozza di Borghiho, milionára na vozíku, a jeho nepravdepodobného priateľstva s Drissom, drzým a sebavedomým mladým mužom, ktorého nedávno prepustili z väzenia. Hra v humornej réžii Jiřího Hájka zachytáva podstatu "nedotknuteľného" priateľstva a vyzdvihuje silu, humor a odolnosť, ktoré môžu vzniknúť zo zdanlivo odlišných spojení.

Náš elektrický invalidný vozík Eroute 7001R sa ako symbol odhodlania plynule začleňuje do príbehu a stáva sa dôležitou súčasťou cesty postáv. Sme radi, že môžeme podporiť inscenáciu, ktorá nielen pobaví, ale aj propaguje silné posolstvo o vôli žiť a nepredvídateľnosti života.

"Nedotknuteľní", pôvodne francúzsky veľkofilm v réžii Oliviera Nakacheho a Érica Toledana, sa stal medzinárodnou senzáciou, získal množstvo ocenení a získal si srdcia divákov na celom svete. Adaptácia v kladenskom divadle v réžii Jiřího Hájka pokračuje v odkaze tohto dojímavého príbehu, ktorý zdôrazňuje dôležitosť prekonávania bariér a oslavuje jedinečnosť každého jednotlivca.

Naša spolupráca s divadlom v Kladne podčiarkuje záväzok spoločnosti Eroute vytvárať inkluzívnejší svet. Veríme v transformačnú silu mobility a našou účasťou na predstavení "Nedotknuteľní" chceme prispieť ku kultúrnemu prostrediu a sprístupniť umenie rôznorodému publiku.

Vyjadrujeme uznanie divadlu v Kladne za to, že si vybralo Eroute ako partnera mobility pre túto výnimočnú inscenáciu.